Home / Teknoloji / General Mobile Discovery Elite Plus & Casper Via V9 Karşılaştırması

General Mobile Discovery Elite Plus & Casper Via V9 Karşılaştırması

General Mobile Discovery Elite Plus & Casper Via V9 karşılaştırması ile karşınızdayız. İki yerli firmanın yeni piyasa sürdüğü amiral gemi diye tabir edilen modellerini inceledik. Öncelikle belirtelim iki telefonda gayet şık, ince ve hafif modeller. Dış tasarıma önem veriyorsanız iki telefonda sizi tatmin edecektir.
GMD Elite Plus özellikle ekran özellikleri ile fark yaratıyor. Full HD ekranı video ve oyunlarda daha net görüntü sağlayacaktır.

Casper Via V9 metal kasası ve Flash a sahip geniş açılı ön kamerası ile dikkat çekiyor. Keşke bu telefonlar 1000 TL altı bir fiyat etiketi ile karşımıza çıksaydı. O zaman gerçekten de piyasanın tozunu attırabilirlerdi. Tabi uçan döviz fiyatları ile artık böyle özellikli telefonları 1000 TL altında bulabilmemiz zorlaşıyor.

Telpa firması General Mobile Discovery Elite Plus ile yine gündem yaratacak bir telefon getirdi. Biliyorsunuz General Mobile Discovery modeli 2013 yılının en çok satan telefonu olmuştu. Ayrıca General Mobile Elite de gelme süreciyle 2014 yılında gündeme oturmuştu.

Casper da bilgisayardan sonra akıllı telefon pazarında da ülkemizin büyük oyuncusu olduğunu gösteriyor ve sürekli yeni modellerini piyasaya sürüyor.

Ekran dışındaki özellikleri bir birine çok yakın. Fiyat olarakta denk seviyede olan modeller aradaki seçimi zorlaştırıyor 🙂

Her zaman dediğimiz gibi iki telefonu da elinize alın ve hangisi size yakın geliyorsa onu tercih edin. İki telefonda sizi üzmeyecek özelliklere sahip.

Haydi İncelememizi izleyelim. Kanalımıza abone olmayı unutmayın 🙂
About admin

Check Also

Yeraltı Damlama Sulama Sistemi

Gelişen teknoloji ile beraber çiftçilik de gün geçtikçe daha da kolaylaşmaktadır. Özellikle traktör ve tarla …