Home / Telefon / General Mobile Discovery Air & Reeder P8 Karşılaştırması

General Mobile Discovery Air & Reeder P8 Karşılaştırması

Bugün General Mobile Discovery Air & Reeder P8 Karşılaştırması ile karşınızdayız.

Bugün karşılaştırdığımız iki telefonda donanım olarak yakın özelliklere sahip. General Mobile Discovery Air aşırı incelik ve hafifliği ile öne çıkarken, Reeder P8 hafıza, kamera ve Full HD ekranı ile dikkat çekiyor. Fiyat olarakta aynı çizgide bulunan iki telefon telefon alacakların iyice aklını karıştıracak cinsten.

Eğer şıklık ve sadelikten yana iseniz tercihiniz kesinlikle General Mobile Discovery Air olacaktır. Performans ve hız arıyorsanız Reeder P8 size göre olacaktır.

Bu telefonlarla ilgileniyorsanız bence mutlaka bu telefonları görün ve test edin. Şuan piyasanın en iyi F/P telefonları konumuna gelen bu iki model özellikleri ile gerçekten fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

General Mobile Discovery Air & Reeder P8 Karşılaştırması
General Mobile Discovery Air & Reeder P8 Karşılaştırması
Bugün General Mobile Discovery Air & Reeder P8 Karşılaştırması yaparken gündelik kullanıma sahip olan kişileri dikkate almaya çalıştık. Yani telefonu daha çok konuşmak ve mesajlaşmak için kullanan, sosyal ağları takip eden, internetten haber okuyan ve az oranda basit oyunları oynayan kullanıcılar.

Eğer sizde bu kullanıcı grubunda iseniz  General Mobile Discovery Air ve Reeder P8 her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Özellikle Reeder P8 yoğun oyun oynayanları da İşlemci, RAM ve Full HD ekranı ile memnun edecektir.

Gerçekten iyi özelliklere sahip iki telefonunda 800 TL gibi fiyatlarla satılması ülkemiz için iyi bir seçenek. Eğer vergi oranları biraz daha uygun olsaydı bu telefonları yurt dışında satıldığı gibi 500 TL civarlarına da ulaşabiliyor olacaktır. Buradan yetkililere seslenelim “Mobil Cihazlarda Vergiler Çok Yüksek” 🙂

 
Bize destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz. Youtube kanalımız Nextincele

Reeder P8 resmi sayfası: http://www.reeder.com.tr/

General Mobile Discovery resmi sayfası: http://tr.generalmobile.com/

About admin

Check Also

Teknosa Preo P1 incelemesi

  Ülkemizin en büyük perakende elektronik mağaza zinciri olan TEKNOSA sonunda kensi markası ile akıllı …