Home / Telefon / General Mobile Discovery 4.4 Kit Kat Yükleme Rehberi

General Mobile Discovery 4.4 Kit Kat Yükleme Rehberi

General Mobile firması 2013 ve 2014 yılına damgasını vuran ve satış rekorları kıran Discovery modeli için nihayet Android 4.4 Kit Kat sürümünü yayınladı. Yaklaşık bir yıldır ha bugün ha yarın diyerek kullanıcılarını üzen firma baya bir gecikmeden sonra güncellemeyi verdi. Güncellemeyi yapıp 4.4 e geçiş yapan bazı kullanıcılar memnun kalmadı ve alışkanlıklardan dolayı tekrar 4.2 ye geçiş yaptı. Kimileri ise oldukça memnun kaldı. Bakalım siz nasıl karşılayacaksınız.

Eğer 16 GB versiyon bir General Mobile Discovery kullanıyorsanız işiniz kolay. Telefon menüsünde bulunan Güncelleme programı ile kolayca General Mobile Discovery nizi 4.4 Kit Kat a yükseltebilirsiniz. Tabi bunu yapmadan önce mutlaka telefonunuzun yedeğini alın. Yoksa tüm verilerinizi kaybedebilirsiniz.

Fakat 4 GB lık bir General Mobile Discovery kullanıyorsanız işin biraz daha karışık. Hafıza yetersizliğinden dolayı 4.4 Kit Kat geçişinizi bilgisayar üzerinden port ederek gerçekleştirmeniz lazım. İşte bunun için size bir kurulum rehberi hazırladık. Bu rehberdeki adımları gerçekleştirerek kolayca General Mobile Discovery nizde 4.4 Kita Kat keyfini yaşayabilirsiniz.
Kolay Gelsin 🙂

 

Yotube Kanalımızı ziyaret edip abone olmayı unutmayın 🙂

About admin

Check Also

Teknosa Preo P1 incelemesi

  Ülkemizin en büyük perakende elektronik mağaza zinciri olan TEKNOSA sonunda kensi markası ile akıllı …